Znoo Net Virüsünü Kaldırma Silme Nasıl Yapılır

Kategori:Bilgisayar

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 25-11-2018

Evet arkadaşlar araxi.org tarzı yeni bir arama motoru spam sayfası olan Znoo isimli www.znoo.net virüsü ile başınız dertteyse size bu Znoo.net’i kaldırma, silme nasıl yapılır hakkında daha önce de anlatmış olduğum kaldırma yöntemi ile rahatlıkla bu Znoo net Kaldırma işlemini gerçekleştirebileceksiniz.
Ancak bilmenizi isterim aşağıdaki link sayfasından edineceğiniz bilgilerden Sadece Hijackthis ve Combofix uygulamalarını kullanarak bunları nasıl kullanacağınız hakkında bilgi var zaten yazının içerisinde takip ederek yapabilirsiniz.

Ayrıca Tarayıcıların kısa yollarından da kaldırma hakkındaki verdiğim bilgileri de yapın ayrıca tarayıcınızı sıfırlama işlemlerini de gerçekleştirmeyi unutmayın. Kaspersky veya combofix ile taratmayı sorun düzelmezse yaparsınız.

Yani kısacası znoo.net’in kaldırılması için şu adımları yapacaksınız;

Tarayıcıları Sıfırlama, Kısa yolların hedeflerinin sonuna eklenen adresler, hijackthis ile bu kısa yolları bozan girdileri fixleme ve en son gerekirse Combofix ile taratma. Şu linkten tüm bu yöntemler hakkında bilgi alabilirsiniz.  Kaspersky adımını eğer bilgisayarda çok virüs varsa uygulayın. Diğer Hijackthis uygulaması ve Kısa yol düzenlemeleri yapacaksınız. Ayrıca Tarayıcınızı sıfırlama işlemleri de yapmanızda ve eklentileri kontrol etmenizde fayda görüyorum. Son olarak Google Chrome’da eklentilerle ilgili problemlerini varsa bunları da kaldırmak için şu sayfadaki yazımı kontrol edin.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!