Youtube Facebook Twitter Girmiyor Açılmıyor Açma Giriş Yasaklandı DNS Değiştir VPN Kurmak

Kategori:Genel

Bugün itibari ile Facebook Twitter ve Youtube gibi sosyal medya sitelerine erişim engellenmiş (YASAKLANMIŞ) durumda ve girilememektedir. Şu an için sadece Ttnet’e uygulanan bu yasak ilerleyen saatlerde Telefonların Mobil ağ ve diğer ISS servis sağlayıcıları tarafından da uygulanmaya başlanacaktır. Ancak bilindiği gibi bu sitelere girmek için DNS ve Vpn üzerinden erişim yapılabilmektedir. Facebook Twitter Youtube giriş için yazının devamında vermiş olduğum linklerden nasıl giriş yapılır detaylı bir şekilde bilgileri alabilirsiniz.

Facebook, Twitter, Youtube, Açılmıyor Açma, Dns Değiştirme, Vpn Kurmak, Giriş Yapma, Nasıl Açılır:

Öncelikle bilgisayarınızdan mı telefondan mı giriş yapmak istediğinizi belirlemeniz gerekmekte.

Akıllı Android-İphone Telefondan Facebook’a giriş yapmak için VPN Kurmanız gerekmektedir. Bu Vpn ağı size özel bir ağ geçidi vererek girmek istediğiniz tüm Youtube, Facebook, Twitter gibi sayfalara erişim yapmanızı sağlar.
;

1- Bu konular hakkında daha detaylı bilgi edinin: Android Telefon Vpn Kurmak için tıklayın.iPhone Üzerinden Vpn Kurmak. — Bilgisayar Üzerinden VPN Kurmak için.

2- Ayrıca Bilgisayar üzerinden DNS değiştirme — Android’de Dns değiştirmek için iPhone Telefon Üzerinden DNS Değiştirme konuları için tıklayın..
Yukarıdaki linklerden ayar yapmak istediğiniz cihaz için olan linkten devam ediniz. Yazılar daha önceki yasaklarda yazıldığı için halen içerisindeki ayarları yaptığınızda ulaşabilmektesiniz. Herhangi bir problem yok.
Sayfalara girdiğinizde aldığınız hatalar:
Service Unavailable
HTTP Error 503. The service is unavailable. Bağlantı zaman aşımına uğradı gibi hatalar alabilirsiniz.
Yaptığınız ayarlardan sonra erişimi sağlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm