Xp Açılışında Kullanıcı ve Parola Ekranını Kaldırma Netware

Kategori:Bilgisayar

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 28-10-2018

Xp Açılışında Kullanıcı ve Parola Ekranını Kaldırma İptal etmek için Bilgisayar açılışında normal karşılama ekranı yerine çıkan bu uyarıdan dolayı çoğu kişi şikayetçidir.

Xp Açılışında Kullanıcı ve Parola Ekranını Kaldırma

Bunun kaldırmanın yolu olarak şu adımlarını gerçekleştiriniz. Denetim masamızda bulunan ağ bağlantılarına basıyoruz ve buradaki bağlı olduğumuz ağ bağdaştırıcısına sağ tıklayarak özelliklere giriyoruz.

Ardından yapmanız gereken Netware için İstemci Hizmeti’ni kaldırıyoruz ve bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz. bilgisayarımız açıldıktan sonra eğer hala aynı sorun devam ediyor ise yapmanız gereken denetim masasına giderek Kullanıcı hesapları Kullanıcıların oturum açma kapatma şeklini değiştir seçeneğini kullanabilirsiniz.

Önceden bu seçeneğe tıkladığınızda Netware istemciler için bu özellik devre dışı olduğundan sorun yaşıyordunuz artık bu hizmetinizi de kullanabilirsiniz. Eğer sorununuz devam ediyor ise iletişim sayfamı kullanarak benimle irtibata geçebilirsiniz. Artı size güzel bir Xp teması vermek istiyorum. Linkten ulaşabilirsiniz. Temayı kurulum olarak attım gerekli dizine kopyalama yapar ardından masaüstü sağ tık özelliklerden temanızı Royale olarak seçip uygula diyorsunuz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!