Windows Başlatılıyor Ekranında Donuyor Sorununu Çözün

Windows Başlatılıyor Ekranında Donuyor Sorunun Detaylı anlatımı sayesinde sorununuzu çözün.

Bilgisayarınız bazen dosya sistemi olarak arızalanabilmektedir. Bunun sebebi Düzgün bir şekilde kapatmama sistemine giren kötü amaçlı bir yazılım windows dosyalarının bozulmasına veya iş göremez hale getirilmesi sebebiyle açılmaz hale gelebilir.

Windows Başlatılıyor Ekranında Donuyor Problemi Nasıl Çözülür

Bu sistem arızaları onarmak için yapmanız gerekenler bilgisayarınızı açarken F8 Tuşunu kullanarak Windows 7 Gelişmiş Ön yükleme seçeneklerinin bulunduğu menüye ulaşırsınız.

Ardından Bilgisayarınızı onarının üzerine gelip Enter’e basıyoruz. Sisteminizi kurtarmak için ekranınızda bulunan 5 seçenekten birini kullanarak Windows’sunuzu kurtarabilirsiniz ancak sizin için en garanti olanı Komut istemidir.
Komut istemi ekranını açtıktan sonra CD C: komutu ile İşletim sisteminizin kurulu olduğu dizine ulaşıyorsunuz. Buradaki C: genelde işletim sisteminin kurulu olduğu kısımdır ama sizde farkla bir sürücü içersin de ise o harfi kullanınız. En son chkdsk /r Komutunu kullanarak sisteminizi onarmaya başlayabilirsiniz. Bu komuttan sonra gelen tüm uyarıları onaylayınız. En son işlem bittiğinde Bu komut istemi penceresini kapatarak bilgisayarınızı yeniden başlatın donma problemi ortadan kalkacaktır. Kolay gelsin.
Not: Eğer bu komuttan sonra düzelme sağlanmadı ise Bios ayarlarınızdan ide ayarlarını yapınız.
Donanım bağlantılarınızı kontrol edin, Sorun hala düzelmiyor ise yardım isteyebilirsiniz.

Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm