Windows 8 Başlat Menüsü Ekleme Nasıl Yapılır?

Kategori:Bilgisayar

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 28-10-2018

Bilindiği gibi microsoft yine kullanıcılara sormadan bir klasiği daha sonlandırdı ve başlat çubuğunla hepimiz vedalaşmak zorunda kaldık. Buda çoğu kişinin bu alışkanlığından vazgeçmemesinden dolayı insanları Windows 8 Başlat Menüsü Ekleme eklentisi aramaya itti.

Windows 8 Başlat Menüsü Ekleme Nasıl Yapılır?

Windows 8’i başlat çubuğu olmadan kullanmanın zor olduğunu düşünüyorsanız bu eklenti sayesinde artık bu sıkıntınız ortadan kalkacak. Windows 8 Türkçe Başlat Menüsü Eklentisi İndir
Yukarıdaki Linkten ulaştığınız sayfada “Dosya” menüsünden İndir seçeneğini kullanınız veya Ctrl+S tuş kombinasyonunu kullanınız.

Diğer (İngilizce); İngilizce olarak kullanmak isteyenler için aşağıdaki link yardımcı olacaktır.
Pokki Başlat menüsü eklentisi için Tıklayınız

Programların exe dosyalarını veya kurulum dosyalarına tıklamanız gerekmektedir. Bilgisayarınızda eskiden bulunduğu gibi bir menüye benzer bir başlat menüsünüz olacaktır. Ancak bu tür kullanacağınız program Microsoft’da ait değildir. ancak programları kontrol ettim ikisi de kullanışlı ancak ilk vermiş olduğum link daha kullanışlı bazı eklentileri de satın alabilmektesiniz. Eski alışkanlıklarını korumak isteyenlere yardımcı olacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!