Whatsapp Sesli Arama Özelliği Açma Davet Etme Nasıl Açılır Kullanılır Enable Voice Call

Kategori:Telefon

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 28-10-2018

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...

Bilindiği gibi Whatsapp’ın uzun bir süredir sesli arama ile ilgili güncelleme yayımlaması bekleniyordu. Bu özellik sayesinde en popüler sohbet programı olan Whatsapp ile arkadaşlarınızı rahatlıkla sesli olarak Wifi üzerinden (Bedava Sayılır) arayabileceksiniz.

Görünen o ki geçtiğimiz günlerde uygulamasının içerisinde bulunan ve bazı kodlarla aktif edilebilen sesli arama özelliği şu anda Davet Etme işlemi ile aktif hale getirilebilmekte.
Kısaca bahsetmek gerekirse yapmanız gerekenler çok basit.
Whatsapp’ınızdaki Görüşmeleri yedekleyin ve Whatsapp’ı silin. 
Daha sonra şu Apk dosyasını telefonunuza indirin. (Unutmayın Numaranızın gizliliği veya Sohbetleriniz veya doğa bilecek gizlilik veya telefonunuzda oluşabilecek herhangi problemleriniz ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmem. İsteyen yapsın isteyen yapmasın.)
Ayarlar Güvenlik sekmesi altında bulunan Bilinmeyen Kaynaklardan uygulama yüklemesine izin verin ve indirdiğiniz uygulamayı (APK) uzantılı dosyayı yüklemeyi başlatın.
Ardından internet üzerinde (Google’da) Whatsapp Voice Enabled Number (Sesli Arama Aktife Etme Numarası) yazın ilk başlarda çıkan sitelerin herhangi birine girin burada bu yöntemleri anlatan siteler ayrıca telefon numarası vermekteler.
Bu telefon numaralarından birini rehbere herhangi bir isim ile kaydedin ve kurulumu bitmiş olan Whatsapp’a girin. Whatsapp’da bir görüşme başlatmak için Yeni Sohbet’e girin.
Buradan Sesli Arama Voice Call Enabled Number ( Davet Etme – Sesli Arama Aktive Etme Numarası) diye arattığınız ve rehberinize eklediğiniz kişiye mesaj atın. Taaki bu numaralardan birisi sizi Sesli olarak Whatsapp üzerinden arama gerçekleştirdiğinde Whatsapp’ınız artık sesli arama özelliğine sahip olacaktır. 

Artık sesli arama özelliğine sahipseniz arkadaşlarınıza da vermiş olduğum apk dosyasını yüklettirerek arama yaptığınızda onlarda da aynı özellik açılacaktır. Ayrıca illa aynı sürümü kullanmayanları da arabiliyorsunuz tabi baya eski sürümleri arayamazsınız. Ancak vermiş olduğum sürüm yüklü değilse sadece çağrı alabiliyor kendisi araması için ekran açılmıyor. Kolay gelsin.

 
Resim 1
Whatsapp Sesli Arama Özelliği Açma

;

 
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yorum Konuları
0 Konu Cevapları
0 Takipçiler
 
En Çok Tepki Verilen Yorum
En Yeni Yorum Dizisi
1 Yorum Yazarları
Ysn Son Yorum Yazarları
  Abone Ol!  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir!
Ysn
Ziyaretçi
Ysn

Sen numaranı versen olmazmı