Afolog

  1. Nasıl Yapılır?
  2. Uygulama
  3. Programlar
  4. Tanıtım Yazıları

Samsung Galaxy W i8150 Fabrika Ayarları ve Format Atmak Şifremi Unuttum

Yayın Tarihi:

Kategorisi:

Genel

Telefonunuzda yavaşlama ve kendini kapatıp açma gibi sorunlarınız veya E-posta ve şifre isteme ekranı mı geliyor telefonunuza yapacağınız bu işlem sayesinde sıfırlamış olacaksınız. Samsung Galaxy W I8150 telefonunu fabrika ayarlarına döndürerek telefonunuz sıfırlanmış olacak yalnız içerisin de ki tüm bilgilerin silineceğini unutmayın. 

Özellikle telefon kilidinin çok sayıda yanlış girilmesinden dolayı e-posta ve şifre istemesi sorunu olanlar alttaki adımlar ile sorunu düzeltebilmektedir.

İşlemimizi yapabilmeniz için öncelikle telefonumuzun Home tuşunu kullanarak Uygulamalar bölümüne giriyoruz

;Ardından ayarlar seçeneğine dokunuyoruz sonra Gizlilik seçeneğine girip Fabrika ayarlarına geri dön yani factory data reset seçeneğini kullanarak telefonumuzu sıfırlıyoruz.


Telefonunuza Hard reset atmanız gerekli ise yani telefonunuz açılmıyor menülere ulaşamıyor iseniz yapmanız gereken telefon kapalı iken power tuşunu kullanıp açılma işlemine geçtiği sırada Volume Up yani ses yükseltme tulu ve Home Tuşu’na basılı bir şekilde 10-12 saniye bekliyoruz kutu içerisinden çıkan android resmini görünceye kadar. Android resmini robotunu görünce telefonumuzun option yani Home tuşunun solundaki yere 1 kez dokunuyoruz biraz bekliyoruz kısa süre içerisinde menü gelecektir. 

Açılan menu den ses açma kapatma tuşu(yapılacak işlemi seçmenizi sağlar) ve home(enter giriş yapar) tuşlarını kullanarak wipe/data factory reset  girelim ve yes satırına gelip home tuşu ile seçelim ardından wipe/cache partition (Wipe/Cache Partition’u yapmadan reboot system now yaparsanız telefon hafızasındaki verileriniz yani resim veya dosyalarınız silinmeden açılır ancak sistemin kasması olasıdır. Verilerinizi aldıktan sonra Wipe/factory ve wipe/cache yi tekrarlayabilirsiniz.) satırına gelelim ve giriş yaptıktan sonra yes’i seçelim. Ardından telefonunuz yeniden başlayınca sıfırlanmış olacaktır.

Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek için Btc Bağışında Bulunabilirsiniz...

1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Afolog Telegram Grubu

Telegram Kanalıma Abone Olmak İçin Tıklayın.

Grup Sohbetinde Soru Sormak için Tıklayın.