Samsung Galaxy W i8150 Fabrika Ayarları Format Atmak

Kategori:Telefon

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 14-10-2018

Samsung Galaxy W i8150 Fabrika Ayarları ile Telefonunuzda yavaşlama ve kendini kapatıp açma gibi sorunlarınız veya E-posta ve şifre isteme ekranı geliyorsa sorununuzu bu anlatım sayesinde aşın. Samsung Galaxy W I8150 telefonunu fabrika ayarlarına döndürerek telefonunuz sıfırlanmış olacak yalnız içerisin de ki tüm bilgilerin silineceğini unutmayın. 

Özellikle telefon kilidinin çok sayıda yanlış girilmesinden dolayı e-posta ve şifre istemesi sorunu olanlar alttaki adımlar ile sorunu düzeltebilmektedir.

Samsung Galaxy W i8150 Fabrika Ayarları ve Format

İşlemimizi yapabilmeniz için öncelikle telefonumuzun Home tuşunu kullanarak Uygulamalar bölümüne giriyoruz
Ardından ayarlar seçeneğine dokunuyoruz sonra Gizlilik seçeneğine girip Fabrika ayarlarına geri dön yani factory data reset seçeneğini kullanarak telefonumuzu sıfırlıyoruz.

Telefonunuza Hard reset atmanız gerekli ise yani telefonunuz açılmıyor menülere ulaşamıyor iseniz yapmanız gereken; telefon kapalı iken power tuşunu kullanıp açılma işlemine geçtiği sırada Volume Up yani ses yükseltme tuşu ve Home Tuşu’na basılı bir şekilde 10-12 saniye bekliyoruz. Kutu içerisinden çıkan android resmini görünceye kadar.

Android resmini robotunu görünce; telefonumuzun option yani Home tuşunun solundaki yere 1 kez dokunuyoruz biraz bekliyoruz kısa süre içerisinde menü gelecektir.

Açılan menu den ses açma kapatma tuşu(yapılacak işlemi seçmenizi sağlar) ve home(enter giriş yapar) tuşlarını kullanarak wipe/data factory reset girelim ve yes satırına gelip home tuşu ile seçelim.

Ardından wipe/cache partition (Wipe/Cache Partition’u yapmadan reboot system now yaparsanız; telefon hafızasındaki verileriniz yani resim veya dosyalarınız silinmeden açılır ancak sistemin kasması olasıdır. Verilerinizi aldıktan sonra Wipe/factory ve wipe/cache yi tekrarlayabilirsiniz.) satırına gelelim ve giriş yaptıktan sonra yes’i seçelim. Ardından telefonunuz yeniden başlayınca sıfırlanmış olacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!