Youtube Twitter Facebook’a Giremiyorum Giriş Yapmak için Telefon ve Bilgisayar’da Vpn Kurmak

Kategori:Bilgisayar

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 13-01-2019

Twitter veya Youtube gibi yasaklı sitelere girmek veya açmak için engeli nasıl gececeğiniz hakkında detaylı bir bilgi vermek istiyorum.
Bazı DNS değiştirme ile hala girilebilmekte ancak bunların takibi oldukça zorlaşmış bulunmaktadır bu sebeple Bilgisayarınızda ve Android veya iphone Telefonlarınızda Youtube Facebook Twitter benzeri sitelerde erişim engelini aşmak yani girmek için yapmanız gerekenler bir VPN geçididir.

Yazının içeriğinde Bilgisayardan Telefondan Avea Turkcell Vodafone’dan veya Telefondan Kablolu Kablosuz Bağlantı VPN Kurma ile Yotube Twitter ve Facebook’a giremiyorum diyenler için tüm yapmanız gerekenler mevcuttur.

Bilgisayara VPN Kurarak Twitter Facebook Youtube’a Girmek;

Bilgisayarda şu anda en mantıklısı arada bir reklam görüntülemesi ve kurulum esnasında yandex’i kurmaya çalışsada (Kurulum sırasında Custom veya Advanced Installition’nı Seçerek Yandex’i işaretlerini kaldırdığınızda temiz bir kurulum yapabilirsiniz.) da HotSpot Shield’dir. Yada Google Chrome Tarayıcınıza ekleyebileceğiniz ZenMate’tir.

Bu uygulamaları bilgisayarınıza yükleyerek rahatlıkla dilediğiniz siteye giriş yapabilirsiniz.

Hotspot Shiel Saatin yanındaki yerini alacaktır, Zenmate ise Google Chrome içerisinde Kapat düğmesinin altında Kalkan işareti ile yerini alacaktır. Herhangi birisini kurarak giriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Hızlı VPN Programı İndirin ve Kurun (Bilgisayar için);

Resim 1
Bilgisayara VPN Kurmak Hotspot ve Zenmate

Zenmate Uygulamasını Google Chrome’a indirmek ve eklemek için Tıklayın.

Bilgisayara HotSpot Shield’i İndirmek için Tıklayın.
Hotspot Shiel kurarken Custom olarak kurulumu seçin ve Yandex eklentilerinin işaretlerini kaldırın.

Android veya İphone Avea, Turkcell, Vodafone Telefonun Mobil Verisi İnterneti Üzerinden veya Telefonun Wifi-sinden (Kablosuz Ağ’dan) Twitter Facebook Youtube Giriş Nasıl Yapılır?

;

Avea, Turkcell, Vodafone Operatör (Şebeke) üzerinden Twitter Facebook Youtube’a giremiyorsanız yapmanız gereken Akıllı Telefonunuz için bir VPN kurmaktır. Bunları Telefonunuza indirerek açtığınızda bağlantının sağlanması için kısa bir süre beklemenizdir.
Ardından Android’de Bildirim çubuğunda Anahtar işareti çıkar, İphone’da ise üst kısımda VPN yazar.

Android Telefondan Twitter Youtube Facebook Giriş Yapma;

Android Telefonlar için iki tür uygulama var Biri Hotspot Shield veya VPN OneClick (ÖNERİM)’dir
Reklamsız ve Önerim olan VPN OneClick’tir İndirmek için Tıklayın.
Diğer; Hotspot Shield’i indirmek için tıklayın.

İphone Telefondan Twitter Facebook Youtube Giriş Yapma;

İphone telefonunuzdan Avea Turkcell veya Vodafone’dan Twitter Facebook Youtube’a sayfaları açılmıyor ise yapmanız gereken VPN uygulamasını telefonunuza indirmektir. 
Ancak İphone’larda Uygulamayı açtığınızda Bu uygulamaya güven gibi ibareler ile karşılaşacaksınız. Bunlara onay vererek enson Ayarlar bölümünden Genele girerek VPN’i açık hale getirmeniz ve kısa süre içerisinde Ekranın üst kısmında VPN yazdığında Facebook Twitter veya Youtube’a giriş yapabilirsiniz.
İphone’da Hotspot Shield Uygulaması için tıklayın.
Express Vpn indirmek tıklayın.
Yukarıdaki adımları bilgisayarınızda telefonunuzda tabletinizde ve diğer akıllı veya işletim sistemine sahip tüm cihazlarınızda  rahatlıkla kullanabilir ve Twitter Youtube Facebook’a giriş gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Bilgisayardan veya Telefondan Programsız Uygulamasız Sınırsız Reklamsız VPN Kurma ile ilgili şu yazımı gözden  geçirebilirsiniz.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!