Afolog

Bu Sitenin Güvenlik Sertifikasında Sorun Var Tehlikenin Farkındayım Hatası Nasıl Düzeltilir

Yayın Tarihi:

Kategorisi:

Genel

Özellikle Firefox kullanıcıları bu konudan şikayetçi olmakta normal bildiğiniz her gün ziyaret ettiğiniz sayfada ne gibi bir sertifika sorunu olabilir ki bu sorundan dolayı internette gezinmeniz engellensin.

Sorunun çözümü bir kaç konudan geçmekte öncelikle internet sayfamızın kullandığımız tarayıcı tarafından yasaklanmış olarak işaretlenmemiş olmasına dikkat ediyoruz ayrıca farklı bir tarayıcı üzerinden de deneyebilirsiniz. Maalesef bu sorunun bir çok sebebi var ve hiç beklemedik bir anda önümüze çıkabilmekte ve bütün sinir sistemimizle oynamaktadır.
Benim başıma birçok defa geldi ancak genel sorunun çözümü tarih gün ay yıl olarak doğrumu diye kontrol etmeniz ve bulunduğunuz bölge dilimini doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Eğer böyle bir problem yaşıyor iseniz ve gerekli düzenlemeyi yaptıktan sonra atıyorum bir gün sonra gene aynı şekilde bilgisayarınızın saati tarihi bozuluyor ve siz gene bu hatayı alıyor iseniz. Bios piliniz maalesef bitmiştir. Bios pili ana kartın üzerinde bulunur. Bazen normal bir pil gibi biter değiştirmeniz gerekir. siz bilgisayarın elektriğini prizden çektikten sonra saat ayarları bios ayarlarınızın silinmemesini sağlayan enerji kaynağıdır.

Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek için Btc Bağışında Bulunabilirsiniz...

1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Afolog Telegram Grubu

Telegram Kanalıma Abone Olmak İçin Tıklayın.

Grup Sohbetinde Soru Sormak için Tıklayın.

“Bu Sitenin Güvenlik Sertifikasında Sorun Var Tehlikenin Farkındayım Hatası Nasıl Düzeltilir” için 2 cevap

  1. ismail dedi ki:

    ya süpersin arkadaşım,uzun süredir uğraştığım sorun saat miş meğer büyüksün kardeşim

  2. Afocan dedi ki:

    pilinide kontrol etmeyi unutma, artı saati ayarlasan bile bazen +2 Gtm İstanbul olarak ta saat dilimini dğeiştirmeyi unutma bu arada tşkler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir