Swarm’da Check-in’lere Değişik Farklı Simge Emoji Çıkartma Ekleme

Kategori:Telefon

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 25-11-2018

Swarm Farklı Değişik Emoji Stick Simge Çıkartma Ekleme; Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde Foursquare ile check-in olayı artık kaldırıldı ve yeni bir platform olan ve sadece Check-in yapmanıza olanak tanıyan yine Foursquare’e ait olan Swarm popüler olarak kullanılır durumda.

Swarm’da kuşkusuz en güzel özelliklerden biri Check-in yaparken o anda orada ne yaptığınıza dair bir emoji çıkartması ile belirterek check-ininizi daha renkli bir hale getirebiliyorsunuz.

Check-in Yapma butonuna bastığınızda Fotoğraf ekleme butonunun sağındaki satırda bulunan resimleri seçerek yapacak olduğunuz Check-in’ne ekleyebilirsiniz.

Ancak burada bulunan etiketler veya çıkartmalar size yeterli gelmezse Android Marketten telefonunuza indirebileceğiniz Emoji paketine sahip klavye uygulamalarını kullandığınız taktirde (örn: Ai.type klavye ve emoji paketi, Google Klavye veya son sürüm Gapps paketleriyle gelen Emoji eklentileri) Swarm, Twitter, Facebook gibi bir çok sosyal mecrada da bildirilerinize veya duvar kağıtlarınıza veya yorumlarınıza Emoji ekleyebilirsiniz. iPhone’lar içinse zaten Emojiler klavye ayarlarından otomatik olarak açılabilmekte. (Bazı Android Klavyelerde Ayarlar Bölümünden bu özellik aktif hale getirilebilmekte.

Swarm’da Profil resminizin yanında değişik bir simge çıkartmak için Ne yapıyorsun yazan kısma klavye üzerinden Emoji klavyeye geçerek bir adet emoji ekleyebilir ve bu eklemiş olduğunuz simgeyi Check-ini yaptıktan sonra resminizin alt kısmında görünmesini sağlayabilirsiniz.
Eğer Klavyenizde Emoji paketleri yok ise klavye üzerinden ekleme yapamazsınız uygun klavye programını Google Play Store’dan edinebilirsiniz.

Resim 1
Swarm Farklı Stick Çıkartma Ekleme
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!