Afolog

  1. Nasıl Yapılır?
  2. Uygulama
  3. Programlar
  4. Tanıtım Yazıları

Skype Kurulmuyor

Yayın Tarihi:

Kategorisi:

Genel

15 Mart 2013 tarihinde artık kimsenin bilgisayarında Msn çalışmayacak bu sebeple çoğu kişi Msn Messenger’i bilgisayarından kaldırmak isteyecek. Messneger’in bilgisayardan kaldırılmaması gibi bir sorunla karşılaşırsınız diye windows installer güncellemenizi yapmanızı tavsiye derim bu kurulumu gerçekleştirdikten sonra sorunsuz bir şekilde kaldırma işlemini yapabilir Skype Kurulum yapabilirsiniz.

Güncelleme İçin Tıklayın İşletim sisteminiz 64 bit ise x64 32 bit ise x32 olanı seçeceksiniz.
Eğer işletim sisteminizin türünü bilmiyor iseniz Bilgisayarıma Sağ tıklayıp Özelliklere girin orada Sistem türünüz belirtilmiştir.

Microsof’tun sitesinden edinilen bu güncelleme kurulum yapma yardımcısı diyebiliriz. Yani her bilgisayarda bulunması gereken şey. (Microsoft Kullanıcıları için konuşuyorum.) Bu güncelleme ile yeni sistem kurulum paketlerini kolaylıkla açabilmektesiniz. Bu olmadığı taktirde tanınmayan dosya türü veya değişik hatalar alabilirsiniz kurulum yapmaya kalktığınızda. Yukarıda vermiş olduğum versiyon haricinde daha altında bulunan versiyonlarını da kurmanız gerekmektedir.

Çünkü her bilgisayara yapmak istediğiniz kurulum farklı versiyonları ile hazırlandığından bu versiyon diğer için yeterli gelmeyebilir 3.5  3.1 versiyonlarını da kurmanız gereklidir yani.

Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek için Btc Bağışında Bulunabilirsiniz...

1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Afolog Telegram Grubu

Telegram Kanalıma Abone Olmak İçin Tıklayın.

Grup Sohbetinde Soru Sormak için Tıklayın.