Skype Görüntülü Görüşmeleri Kaydetme Programı

Kategori:Genel

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 24-09-2016

Resim 1
Skype Görüntülü Görüşmeyi Kaydetme Programı

Msn artık tarih oldu diyebiliriz. Hala bazı uygulamalar ile tekrardan kullanma yapmak mümkün ancak pek uzun süreceğini zannetmiyorum.
Msn yerine Skype denilen program artık görüşmelerimizi yürütebileceğimiz platform olarak sahnede. Peki bu program ile yapağımız görüşmeleri bilgisayarımıza kaydetmemiz gerektiğinde ne yapacağız.

iFree Skype Recorder denilen program sayesinde skype görüşmelerimizi kaydetme işlemi gerektiği  anda kaydedip tekrardan izleyebileceğiz.

Program ücretsiz olarak kullanılabilemekte.

Options menüsünü kullanarak Call Recording sekmesinde Browse menüsünü kullanarak kayıtlarınızı istediğiniz dizine kaydetmesi için kayıt adresini değiştirebilirsiniz.

Ayrıca Gene Call recording sekmesinde automatically record calls denilen kısmı manually ye çevirerek kayıtlarınızı otomatik kaydetmesini önleyip sadece el ile başlatma özelliğini de değiştirebilirsiniz. Aksi taktirde bilgisayarınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Artı Qualiyt sekmesinde kayıtlarınızın ses veya video kalitesini düşürerek bilgisayarınızda daha az yer kaplayacak boyutta görüşmelerinizin kayıtlarının kalitesinden viraz ödün vererek yerden de tasarruf edebilirsiniz.

Programın sizin yerinize cevap verme gibi özelliklerde mevcuttur biraz ingilizceniz varsa rahatlıkla çözebileceğinizi düşünüyorum.

İndirmek için Tıklayın > Download

Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

“Skype Görüntülü Görüşmeleri Kaydetme Programı” için bir yorum

  1. serpil dedi ki:

    teşekkür

Bir Yorum Yazın