SC-9404 DVR Driver Download Sürücü İndir

Kategori:Bilgisayar

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 28-10-2018

Paylaşacağım bu driver sayesinde 4 kanallı SC-9404 DVR güvenlik kamerası kartının sürücüsünü ve programını rahatlıkla Windows Xp veya Windows 7 işletim sistemli bilgisayarınıza indirip yükleyebileceksiniz.
Ancak Win7‘de kurarken dikkat etmeniz gerekenler, kuruluma başladıktan sonra size sürücüler yani driverler kurulurken sürücü doğrulanamadı gibi bir uyarı verirse; yapmanız gerekenler 2 defa sorulan Yine de yükle seçeneğini seçerek rahatlıkla kurulum yapabilirsiniz.

Bilgisayarınızda kurulumu tamamladıktan sonra bir kez bilgisayarınızı yeniden başlatmalısınız ve Masaüstünüze oluşan DVR kısa yolunu tıkladığınızda size disk bölümü seçilmedi gibi bir uyarı verecektir. Kamera izleme programı açıldıktan sonra ayarlar bölümünden Kayıt Yerinin başına 1 tik koyarak bu uyarısının da çıkmasını gidererek kayıt etme işlemlerini de rahatlıkla ayarlar ekranında bulunan hareketli kayıt veya sürekli kayıt özelliğinin başına tik koyarak kayıt işlemlerini de başlatırsınız.
Download:
Yukarıdaki indirme linkinden ulaşacağınız sayfanın sağ alt tarafında bulunan indirme butonuna basarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!