Samsung Note 4 Bilgisayar Usb Görmüyor Sadece Şarj Ediyor Güç Paylaşımı Çıkıyor Sorunu

Kategori:Telefon

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 15-10-2018

Note 4 SM-N910CQ telefonunuzda karşılaştığınız bilgisayara bağladığınızda Usb görmemesi veya telefon durduk yere Güç Paylaşım uygulamasını açması ve güç aktarımı gerçekleştiriyormuş gibi görünmesi sorunun çözümünü anlatacağım.

Özellikle Polonya Rom’u gibi Android 5.1.1 kullanmak adına SM-N910CQ telefonunuza yüklediyseniz ve daha sonra Türkiye romu olan Samsung Note 4 SM-N910CQ telefonunuzu Android 5.1.1 Türkiye Stock Rom’una döndürdüyseniz bu sorunla karşılaşmış olabilirsiniz diye gerekli çözümleri burada anlatacağım.

Öncelikle Download Moda girin ve bilgisayarda telefon bilinen veya bilinmeyen aygıtta olsa usb ile bağladığınızda görüyormu diye kontrol edin.
(Eğer burdada görmüyorsa telefon servislik olmuş .)

Öncelikle benim başıma gelen bu problemin çözümü için yapmış olduğum çözüm ile bu sorunu ortadan kaldırdım.

;

Öncelikle Telefonunuzu Formatlayıp (Wipe/Data ile) Kitkat sürümüne Döndürün (Pit dosyalı 5 dosyalı olan yani romu kurun yani Rom’u yakında vereceğim buradan da) Rom ile döndüreceksiniz. Telefonunuz birkez açıldıktan sonra tekrar telefonu kapatın ve recovery ile Wipe yapın.
Ardından Telefonunuzu açın ve Model SM-N910CQ olarak gözüktüğünü kontrol edin olmamışsa tekrar Wipe data ve Cache silin.
Ardından Telefonunuz açıldığında 910CQ olduğunu görün ve Wifi üzerinden Telefonunuzu Güncelleme yapın önce Android 5.0.1’e Ardından 600 kusur mb’lık 5.1.1 e yükseltin.
Bu şekilde telefon yükseldikten sonra tekar Wipe ve Wipe Cache yapın ve açın. Telefonunuzu Usb ile bağlayarak bilgisayarın gördüğünden emin olun aksi taktirde telefonunuzu garantiye gönderin eğer görüyorsa normal kullanmaya devam edebilirsiniz.
Kurulum Yapmak için (Yakında)
Geçmiş olsun.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!