Samsung GT-S6500-D-T-L Recovery Mode Girmiyor Telefon Sürekli Reset Atıyor

Kategori:Telefon

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 15-10-2018

Özellikle Android Custom Rom CyanogenMod yükleme veya ClockWork Recovery yükleme işleminden sonra Odin ile Orjinal Rom’a dönüş yaptığınız esnada telefonunuz sürekli yeniden başlama işlemi gerçekleştiriyor veya Recovery Moda giriş yapmak istediğinizde Telefon Açılmıyor ve Recovery Mode’a giriş yapamıyorsanız yapmanız gerekenleri anlatacağım.

Öncelikle Telefonunuz Download modunda açılıyor olması gerekmektedir. Bunun için Ses kısma Vol – Home ve Power Tuşuna basmanız gerekmektedir.

;

Ardından Warning ekranında Restart yapmanız gerekmekte Volume – butonunu kullanınız yani ses kısma daha doğrusu Warning ekranında Downloading moduna devam değilde Restart yapıyoruz.
Restart yapar yapmaz Ses yükseltme ve Kısma + – tuşu ile Home tuşuna basılı tutuyoruz Power’a basmayalım. Bu şekilde Telefonunuz yeniden başlarken Recovery moduna giriş yapma işlemi gerçekleştirecek ve Wipe Data Factory ve Wipe Cache adımlarını kullanarak Telefonunuzun Orjinal Stock Rom’unda tekrardan çalışır haline getirebilirsiniz.
Yinede Olmazsa telefonunuzun içerisini bilgi sahibi birilerine açtırıp lehim çatlaklarını kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Ardından yukarıdaki işlemleri tekrarlayabilirsiniz.
Bu şekilde Telefonunuz Orjinal Romunda Çalışacak ve Half Brick veya Full Brick oldu gibi düşüncelerden kendinizi kurtarabilirsiniz 
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Yorum Konuları
0 Konu Cevapları
0 Takipçiler
 
En Çok Tepki Verilen Yorum
En Yeni Yorum Dizisi
2 Yorum Yazarları
Fatih SekerİBO Son Yorum Yazarları
  Abone Ol!  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir!
İBO
Ziyaretçi
İBO

ALLAH RAGZI OLSUN SENDEN

Fatih Seker
Ziyaretçi
Fatih Seker

Adamsın