Google Chrome, Firefox, Pop-up Engelleyici Ayarları

Kategori:Bilgisayar

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 14-10-2018

Firefox Pop-up Engelleyici Ayarları ile tüm internet tarayıcılarınızın açılır pencere probleminin özüne geçin veya izin verin.

İnternet Explorer için Pop-up Engelleyicisini kaldırmak için yapmamız gereken:

İnternet Expolorer Pop-up Engelleyici Ayarları

Başlat>> Denetim Masası>> İnternet Seçenekleri >> Gizlilik Sekmesi >> Açılır Pencere Engelleyici “Tik” işaretini koyarsak sayfalarda pencere açılması engellenecektir. Pencerelerin açılmasını istiyorsak “Tik”‘i kaldırıp “Uygula” diyoruz.

İnternet Expolorer Pop-up Engelleyici Ayarları

İnternet Expolorer Pop-up Engelleyici Ayarları

Google Chrome Pop-up Ayarları

Google Chrome Pop-up Engelleyici Ayarları

Google Chrome Pop-up Engelleyici Ayarları

Google Chrome için Pop-up Engelleyicisini kaldırmak için yapmamız gereken: Google Chrome penceresini kapatma düğmesinin altında bulunan Ayar Butonu>>Ayarlar>>Gelişmiş ayarları göster…>> Gizlilik bölümündeki  İçerik Ayarları butonu>>Açılan Pencereden Pop-up>>Tüm Sitelerin Pop-up göstermesine izin ver>>Bitti

Firefox Pop-up Ayarları

Firefox Pop-up Engelleyici Ayarları

Firefox Pop-up Engelleyici Ayarları

Firefox için Pop-up Engelleyicisini kaldırmak için yapmamız gereken: Firefox tarayıcımız açık iken Araçlar Eğer Araçlar bölümüne ulaşamazsak “En Üstteki boş alana sağ tık yapıp Menü çubuğuna basarak Menü çubuğunu etkinleştiriyoruz” >> Ardından Araçlar>> İçerik Bölümü>> Açılır Pencereleri Engelle “Tik” Kaldır.  “Tamam”

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz taktirde tüm sitelerde açılır pencere olarak ayarlanmış sayfaların hiç bir engele takılmadan ekranınıza yüklendiğini göreceksiniz. Bu sayede bazı kurum sayfalarında da işlemlerinizi gerçekleştirmenizi engelleyen bu önlem yüzünden bu sayede kurtulmuş olacaksınız. Ancak güvenilir siteleri bu açılır pencere yönetimi ekranlarındaki ayrıcalıklar seçeneklerini kullanarak açılır pencerelerin açılmasına izin vermek istediğiniz sayfaları el ile belirleyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!