Avea, Turkcell, Vodafone Cep Telefonu Gizli – Özel Numaraya Kapama veya Açma

Kategori:Genel

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 22-09-2016

Tüm Operatörlerin gizli numaraya kapatma servislerini tek bir sayfa üzerinde detaylı bir şekilde toplamak istedim. Cep telefonunu gizli, bilinmeyen veya özel numaraya kapatmak için kullanmanız gereken servis kodları veya online işlemler menülerinden kapatmak isteyenler bu sayfadaki bilgileri takip ederek gizli numaraya kapatma veya açma işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Avea, Vodafone veya Turkcell için özel veya gizli numaraya kapatmak veya açmak için aşağıdaki adımları takip ediniz. (Operatörünüzün bulunduğu başlık altından işlemi nasıl gerçekleştirirsiniz detaylı bilgi bulunmakta.)

Vodafone özel numaraya açma veya kapama;

Vodafone kullanıcaları için özel numaradan gelen numaraları kapatmak için GIZLI AC yazarak 7046’ya mesajımızı gönderiyoruz
Özel numaradan veya gizli numaradan gelen aramalara izin vermek için GIZLI KAPAT yazarak 7046’ya mesajımızı gönderiyoruz. Yada 7046’yı arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir ücreti yoktur.

Turkcell özel numaradan arayanları kapama veya açma için;


Turkcell kullanıcıları Telefonunuzdan arama yapar gibi *253# (yıldız253kare) olarak tuşladıktan sonra arama butonuna basarak engellemeyi açmış oluyorsunuz aynı işlemi tekrarladığınızda ise engellemeyi kaldırmış oluyorsunuz.

Avea özel numaraya kapama veya açma vermek için;

Avea için ise iki farklı yol vardır:
1.’si Telefonunuzdan Yıldız100kare (*100#) tuşlayıp açılan menü üzerinde İşlemler>Gizli Numaraları Engelle> Engelleme seçeneğine girdiğinizde gizli numaralardan gelen aramalar gizlenecektir.
Yada Telefonunuz üzerinden arama yapar gibi *253# (yıldız253#) tuşlayarak arama tuşuna basıyorsunuz ve numara engelleme servisiniz aç ise kapanıyor kapalı ise açılmış oluyor.
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

“Avea, Turkcell, Vodafone Cep Telefonu Gizli – Özel Numaraya Kapama veya Açma” için 4 yorum

 1. Mehmet Gün dedi ki:

  Aradığım kişiler numaramaın gizli gözüktüğünü söylüyorlar neyapmaliyim

  1. Afocan dedi ki:

   telefonunda arama kısmı içerisinde ayarlardan ek ayarlar veya diğer ayarlar vardır orda arayan kimliği ayarlarını yapabilirsin. yapamazsan yukarıyı iyice bi oku var zaten anlatım

 2. sanane lan veled dedi ki:

  vadaaa

 3. Mehmet dedi ki:

  Numaram özele açılmıyor

Bir Yorum Yazın