Lenovo B570e Acpi vpc2004 Driver Bilinmeyen Aygıt Download

Kategori:Bilgisayar

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 28-10-2018

Lenovo B570e Acpi vpc2004 Driver yani Lenovo Power Management (Sürücüyü) Şu linkten indirebilirsiniz. (İndirme Ekranında Ctrl+S Tuş Kombinasyonunu veya Dosya Menüsünden İndir Seçeneğini Kullanınız.)
Eğer kurulumu yaptıktan sonra da Bilinmeyen Aygıt Uyarısı düzelmez ise “C:DriversLenovo Energy Management” klasörü içerisinde ki dosyalardan yararlanarak Bilinmeyen Aygıtın Driver dosyasını kendiniz tanıtmanız gereklidir.

Lenovo B570e Acpi vpc2004 Driver Nasıl Yüklenir?

Manuel olarak yüklemek için indirdiğiniz Setup dosyası  C:DriversLenovo Energy Management Klasörüne açılacaktır orada sürücü yazılımını bulabilirsiniz. Bulduğunuz sürüyücü yeni donanım ekle seçeneği kullanarak aygıtı el ile belirtmeniz gerekmektedir. Bu sürücü bilgisayar olarak belirte bilirsiniz aygıtın yükleneceği sürücü başlığı olarak. yüklemeleri sağladıktan sonra bilgisayarınızı bir kez kapatıp açmanız gerekmekte.

Eğer başka bilgisayarlarınızda da bu şekilde sorun yaşıyor iseniz bilinmeyen aygıt olarak gösterilen aygıtların üzerlerine tıklayarak özellikler bölümünden ayrıntılar kısmında donanım kimlikleri seçeneğine gelirseniz orada verilen adres sizin bilinmeyen aygıtınızın ismidir kendi dilinde. Bu kodu internet üzerinde aratırsanız istediğiniz sürücü yazılımına ulaşacaksınızdır. Bulamaz iseniz değişik sürücü bulucu programları yani (driver finder) sürücü bulucu ile bu bilinmeyen aygıtınızın marka ve modelini bulabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!