iPhone iOS 7.1 Güncelleme Doğrulanamadı Hatası Sorunu Çözüm

Kategori:Telefon

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 25-11-2018

iPhone Kullanıcılarına Dağıtılmaya başlanan yeni güncelleme iOS 7.1 güncellemesi telefondan wifi kablosuz olarak bağlı iken veya mobil veri üzerinden güncellemeye çalıştığınızda Güncelleme Doğrulanamadı gibi bir hata alıyorsanız yapmanız gerekenlerden bahsedeceğim.

iPhone 7.1 Güncelleme Doğrulanamadı Yeniden Dene

Sol taraftaki şekilde güncelleme yapmaya çalıştığınız sırada Güncelleme Doğrulanamadı Artık İnternet’e bağlı olmadığınız için iOs 7.x.x doğrulanamadı gibi bir ibare bir hata ile karşılaşıyorsanız. iPhone yazılımını 7.1’e yükseltmek için bilgisayarınızda itunes yüklü olması ve itunes üzerinden güncelleme yapmanız gerekmektedir. İtunes indirmek için şu sayfadan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonunuzu iTunes Yüklü ve Açık halde bulunan bilgisayarınıza bağladığınızda yazılım güncellemesi uyarısı çıkacaktır ve 7.1’e yükseltme işlemi için Telefondan Güven ve Bilgisayardan Sürdür İndir ve Yükle gibi ibaraleri seçtiğiniz de 50 dk civarında internet hızınıza göre güncelleme işlemi başlayacaktır. Telefonun bağlantısını güncelleme indirme ve yükleme sırasında bilgisayardan kesmeyiniz.

Telefonunuz daha 7.1’den önceki versiyondan da daha alt versiyonlara ait ise bu şekilde bir uyarı almaktasınız. Lütfen Bilgisayara telefonu bağladığınızda 7.1’i indirmek istermisiniz diye sormasına dikkat edin aksi taktirde telefondaki yazılımın bir üstüne günceller. İki defa falan tekrardan telefonu bilgisayara bağlarsanız 7.1’e güncelle çıkıyor kolay gelsin.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Yorum Konuları
0 Konu Cevapları
0 Takipçiler
 
En Çok Tepki Verilen Yorum
En Yeni Yorum Dizisi
1 Yorum Yazarları
AfocanBlackwolf1695 Son Yorum Yazarları
  Abone Ol!  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir!
Afocan
Ziyaretçi
Afocan

bişey olmuyor güncellemeden kasıt sana imaj gönderiliyor o imaj telefonunda kurulum yapılıp yerleşik hale getiriliyor. yani bazı ekranların görünümleri kodlamaları kullanım şekilleri ile ilgili değişiklikler yazılımdaki kodlama hataları ve bu hatalardan dolayı kullanıcıların yaşadığı yada yaşayabileceği hatalar ortadan kaldırılır ve bu düzenlemeler bir paket haline getirilir ve telefona gönderilir buda 214 mb tutmuştur bunlar kurulduktan sonra eski yazılımda neler kaldırıldığını veya ne kadar bir veri değiştirildiği hakkında bir araştırma yapmadım yapılmazda zaten bunu gizli tutuyor.

Blackwolf1695
Ziyaretçi
Blackwolf1695

Çok teşekkürler