Hp Pavilion Dv6-3025et Unknow Device Bilinmeyen Aygıt Driver İndir Download

Kategori:Bilgisayar

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 28-10-2018

Hp’lerderde Fingerprint Reader yani parmak izi okuyucusunun sürücünü bulmak oldukça kafa karıştırıcı gibi olduğu için Aygıt yöneticinizde bulunan Unknow Device yani bilinmeyen aygıtın yazılımını paylaşmak istedim. Öncelikle Sürücünün Donanım Kimlikleri Hakkında biraz bahsetmek gerekirse, sizinde aygıt yöneticisi içerisinde bulunan bu bilinmeyen aygıtın özelliklerine girerseniz Ayrıntılar sekmesi içerisinde usb vid_138a&pid_0005&rev_0 90 olarak görürsünüz. Bu şekilde sadece donanım kimliğine sahip olarak bir çok sürücünüzü internetten nasıl bulacağınıza dair daha önceki konularımda açıklama yapmıştım. Genelde bu bilinmeyen aygıt Windows 7‘de sorun oluşturmakta. O yüzden sizin işletim sisteminize aşağıdaki verdiğim sürücü uymaz ise bilgisayarınızda yazan bu bilinmeyen aygıtın donanım kimliğini Google’da aratarak bulabilirsiniz.

Resim 1
Bilinmeyen Aygıt FingerPrint Reader (Parmak Okuyucu)

Artı dv6-3025et model Hp’lerde ekran kartı da bilinmeyen aygıt hatası vermekte. Bir Intel Grafik Hd card diye bir aygıt var ikincisi Atinin Aygıtı var bunu da Support veya destek sayfalarından Hp’den Modelinize göre indirebilirsiniz.

Neyse bu parmak izi okuyucusunun sürücüsü olarak iki tane vereceğim bu yüzden ikisini de kurmanız gerekebilir ancak sonu 54 ile biten benim sorunumu çözdü isterseniz ilk onu deneyin. 

Aşağıdaki Link üzerinden ulaşacağınız sayfada Google sürekli değiştiriyor ekranı ama sağ alt köşede Download veya dosya içerisinde İndir yazar ona tıklayarak rahatlıkla indirebilirsiniz.

Download (İndir)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!