Hızlı İndirme Nasıl Yapılır Resimli Firefox Flashgot Eklentisi

Kategori:Bilgisayar

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 25-11-2018

İDM kullanırken her sayfada Hızlı İndirme ile karşılaşmanız veya herhangi bir indirme sitesinden herhangi bir download programıyla indirmeye kalktığınızda indirme sitesinin sunucuları bu duruma izin vermemesi programsız indirme seçeneği kullanmanızı istemektedir. Bu sebeple Hızlı İndirme özelliğinden mahrum kalabilirsiniz bu yazımızda bu sorunu nasıl aşabileceğinizi göreceksiniz.

Bu durumda da tarayıcının indirme hızının tamamını kullanmadığından dolayı indirme süresinin uzamasına sebep olmaktadır. Normal sitelerden sürdürülebilir indirme özelliği olan indirmeler de internet tarayıcınızın indirme özelliğiyle indirirken de tarayıcı downloada devam ederken herhangi bir hatadan dolayı çöktüğünde, elektrik kesintisinde, gibi durumlarda indirilmekte olan verilerin kaybolması gibi şikayetleri doğurmaktadır.

Bu ve buna benzer sorunlarla daha fazla uğraşmamanız adına aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz.

Flashget ve Flashgot İle İstediğiniz İçeriği Hızlı İndirme Yapın!

Flashget indirme programını bilgisayarınıza kurun!  Flash Get Ancak sadece Mozilla Firefox’da çalışmaktadır.

Firefox Tarayıcınızı açın ve Araçlardan>Eklentiler>Eklenti Edin sekmesinden aramaya “Flashgot” yazıldığı gibi aratın ve “Kurun”

Flashgot ve Flashget

Flashgot ve Flashget

Flashgot ve Flashget Seçimi

Flashgot ve Flashget Seçimi

Eklenti kurulumu bittiğinde Tarayıcınızı Yeniden Başlatın
Firefox tarayıcınızı yeniden başlattığınızda indirme yapacağınız linke tıkladıktan sonra size indirme yapmak için hangi programı kullanmak istediğini sorduğunda “Flash Get 2” programını seçerek dosyayı kaydet dediğinizde download işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı yöntemlerde mevcuttur bu anlattığım sadece dosya indirmelerinde geçerli bir uygulamadır. Yine de indirmeniz hızlanmıyor ise internet hız testi uygulayınız. İnternet sağlayıcınızın size iddia ettiği hızı alıp almadığınızı kontrol edin aksi taktirde internet hizmet sağlayıcınıza durumu belirterek çözüm arayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!