Google Aramalarında BrowseMark Ads Çıkıyor Nasıl Silinir

Kategori:Bilgisayar

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 25-11-2018

Spam olan bu eklenti tarayıcınıza eklenen sitelerde reklam gösteren Google Aramalarında www.magazabulucu.com diye linklere ait reklamlar gösteren Browsemark ads adlı spam virüs programın silinmesini göstereceğim.

Yapmanız gerekenler; Denetim Masasından Program Ekle kaldıra girip BrowseMark programını silmeniz gerekmektedir. Programı sildikten sonra hala silinmeyen eklentiler değişmeyen arama motoru sorunlarınız için sayfanın sonundaki linkleri takip edebilirsiniz.

Resim 1
BrowseMark Ads Google Arama Sorunu

Bu şekilde bundan kurtulabilirsiniz ancak değişmeyen ana sayfalar silinmeyen eklentiler gibi değişik problemlerle karşılaşan arkadaşlar olursa şu sayfadan ve Google Chrome silinmeyen eklentiler ile ilgili olan şu yazımı inceleyebilirler. Bilgisayarınızda buna sebep veren programları temizlemeniz bazen bunları el ile tespit etmeniz silemediğiniz bu eklentilerin dosyalarını bilgisayarınızı güvenli modda başlatıp silmeniz gerekebilir.
Ancak bunları yukarıdaki verdiğim linklerden nasıl tespit edip temizledikten sonra Regedit yani kayıt defterinden düzenlemeler yapmanız gerekmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!