Eyfel DM-9860 Webcam Driver Download Windows 7 – Xp

Kategori:Bilgisayar

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 28-10-2018

Eyfel DM-9860 Webcam Driver A4 tech kamerasının yazılımı ile uyumlu çalışmaktadır. Sürücüyü aşağıda ki linkten indirebilirsiniz. Düzgün çalışmaz ise bilgisayar>>özellikler>>aygıt yöneticisi>>bilinmeyen aygıt çift tıklayın açılan pencerede donanım kimlikleri bölümünde yazan kodu Google ile aratırsanız eğer uygun yazılımı bulabilirsiniz. Diğer kameralar içinse bu şekilde sürücü aratırken eğer bulamaz iseniz yukarıdaki  donanım kimlikleri bölümünde yazan kodu Google üzerinden aratabilirsiniz. Bu şekilde sadece kamera değil tüm aygıtlarınızın sürücü bilgilerine veya model marka ismine ulaşabilirsiniz.

Bu yöntemi de beceremezseniz bir sürücü bulucu program ile detaylı bir şekilde bilgisayarınızda takılı olan aygıtların sürücü bilgilerini bulabilirsiniz. Ancak sürücü bulucu programlar ücretli olacağı için bunların gösterdiği bilinmeyen aygıtlardaki model veya marka isimlerinde Google üzerinden arama yaparak asıl yayımlayıcıların sitelerinden sürücülerini bulabilirsiniz.

Eyfel DM-9860 Webcam Driver Download

Webcam Driver Download
Not: Yukarıdaki Linkten Açılan Ekranda İndirmeyi Başlatmak için Ekranında Ctrl+S tuş kombinasyonu veya Dosya Menüsünden İndir Seçeneğini Kullanın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!