En İyi Resim, Arka Plan Duvar Kağıtları ve Fotoğraf Siteleri

Kategori:Web

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 28-10-2018

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...

Bilgisayarınızın Duvar Kağıtları resminden sıkıldınız ancak değişik güzel resimlere mi ihtiyacınız var sizin için birkaç site araştırdım ve bu siteler sayesinde artık bilgisayarınız ve telefonunuz için artık yeterli resimlere sahip olabileceksiniz.

Dünyaca ünlü bir fotoğraf paylaşım sitesi olan wallbase’den bahsetmek istiyorum, sürekli güncellenen siteye her girişinizde daha değişik ve güzel resimlere sahip olabileceksiniz sitenin Global Toplist’ine göz atmayı unutmayın.

Duvar Kağıtları Siteleri

Önereceğim sayfalarda bir resme tıkladıktan sonra açılan resmin üzerine sağ tıklayıp resmi kaydet seçeneği ile indirebilirsiniz.

Duvar Kağıtları Siteye ulaşmak için Tıklayın

Bence en güzel çizimlere sahip sitelerden biri. Sitenin sahibi Rus Vlad Gerasimov çizimlerinin tümü kendisine ait. Senelerdir takip ettiğim bir sitedir ve şu anda birçok telefon ve tablet-bilgisayarlarınız için resimleriyle dış yüzey kaplamada yapıyor. Artı sitenin şu anda bazı bölümleri türkçe dil desteği de veriyor. Zaten siteye girdiğiniz anda kurcalamadan yapamayacaksınız oldukça kaliteli işleri var.

Çizimle ve tasarımla uğraşanlar için;

Sitenin içerisin de kişisel bölümünden hakkımda kısmını mutlaka inceleyin, siteler için oluşturduğu portföy, favoriler bölümü için mutlaka ilham kaynağı olacaktır.

Programlar ve oyunlar bölümünde kendi resimleriyle oluşturulmuş bulmacalar ile çocuklarınız hoşça vakit geçirebilir. Daha bir çok uygulamaya sahip olan sitede kupalardan tutun fare altlıkları posterler bilgisayar veya telefon için duvar kağıdı ve saat uygulamaları tasarımcılar için Adobe Shop PSD kaynak dosyaları gibi bir çok şey barındırmakta. http://www.hdwallpapers.net/ | http://wallpaperswide.com/

Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!