Afolog

  1. Nasıl Yapılır?
  2. Uygulama
  3. Programlar
  4. Tanıtım Yazıları

En İyi Resim, Arka Plan Duvar Kağıdı ve Fotoğraf Siteleri

Yayın Tarihi:

Kategorisi:

İpucu

Bilgisayarınızın Arka Plan resminden sıkıldınız ancak değişik güzel resimlere mi ihtiyacınız var sizin için birkaç site araştırdım ve bu siteler sayesinde artık bilgisayarınız ve telefonunuz için artık yeterli resimlere sahip olabileceksiniz. Öncelikle dünyaca ünlü bir fotoğraf paylaşım sitesi olan wallbase’den bahsetmek istiyorum, sürekli güncellenen siteye her girişinizde daha değişik ve güzel resimlere sahip olabileceksiniz sitenin Global Toplist’ine ( Popüler Listesine ) göz atmayı unutmayın derim. Birbirinden değişik kategorilerde bir çok resim bulabileceğiniz sayfa da resmi indirmek için beğendiğiniz bir resme tıkladıktan sonra açılan resmin üzerine sağ tıklayıp resmi kaydet gibi seçenekleri kullanarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Siteye ulaşmak için Tıklayın


Bence en güzel çizimlere sahip sitelerden biri. Sitenin sahibi Rus Vlad Gerasimov çizimlerinin tümü kendisine ait. Senelerdir takip ettiğim bir sitedir ve şu anda birçok telefon ve tablet-bilgisayarlarınız için resimleriyle dış yüzey kaplamada yapıyor. Artı sitenin şu anda bazı bölümleri türkçe dil desteği de veriyor. Zaten siteye girdiğiniz anda kurcalamadan yapamayacaksınız oldukça kaliteli işleri var. Çizimle ve tasarımla uğraşanlar için Sitenin içerisin de kişisel bölümünden hakkımda kısmını mutlaka inceleyin, siteler için oluşturduğu portföy, favoriler bölümü için mutlaka ilham kaynağı olacaktır. Programlar ve oyunlar bölümünde kendi resimleriyle oluşturulmuş bulmacalar ile çocuklarınız hoşça vakit geçirebilir. Daha bir çok uygulamaya sahip olan sitede kupalardan tutun fare altlıkları posterler bilgisayar veya telefon için duvar kağıdı ve saat uygulamaları tasarımcılar içinAdobe Shop PSD kaynak dosyalarıgibi bir çok şey barındırmakta. http://www.hdwallpapers.net/ | http://wallpaperswide.com/ Eğer bilgisayarınızda arkaplan değiştirme özelliği yok ise nasıl masaüstü resminizi değiştirebileceğinizi öğrenmek için tıklayın.

The online Windows XP simulator runs in a web browser and its operation imitates the operating system. You can use it to prank someone.

Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek için Btc Bağışında Bulunabilirsiniz...

1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Afolog Telegram Grubu

Telegram Kanalıma Abone Olmak İçin Tıklayın.

Grup Sohbetinde Soru Sormak için Tıklayın.