General Mobile Google Play Store Uygulama Yüklenmiyor Sorunu Paused Yazıyor Hafıza Dolu

Kategori:Telefon

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 25-11-2018

Resim 1
Google Play Store Paused Sorunu

Uzun bir süredir General Mobile Discovery Telefonlarda Google Play Store üzerinden Uygulama İndirme Yükleme olmamakta bunu size önereceğim basit çözüm ile ortadan kaldırıp uygulamalarınızı yüklemeye devam edebileceksiniz. Sorun Google veya General Tarafından kaynaklanıyor olabilir.

Sorun tam olarak şu şekilde Google Play Store Üzerinden Yükle dediğiniz uygulama İndiriliyor aşamasında kalıyor ve Paused (Duraklatıldı) uyarısı gösteriyor. Bu sorunun tam olarak anlamı Karşı sunucu tarafından uygulama paketinin size gönderilmesi durdurulduğu anlamına geliyor.

Bu sorunu çözümü için bir VPN uygulamasına ihtiyacınız var veya şu yazımda bahsetmiş olduğum VPN kurulumu yapmayı tam olarak biliyor olmanız gerekmektedir. VPN’i programsız kurmak için şu yazımdan faydalanabilirsiniz. 

Diğer bir yöntem ise telefonunuza bir VPN uygulamasının paketini kurulum ( Kurulum Dosyasını) apk olarak indirmek ve gerekli izinleri vererek yüklemeniz gerekmektedir.

Super VPN Download – İndir

Yukarıdaki linkten edindiğiniz Super VPN Apk dosyasını telefonunuza indirerek dosya yöneticisinden Download Klasörü içerinde bularak üzerine basın. Ancak Güvenlik sebebiyle Sizden Ayarlar>Güvenlik>Cihaz Yönetimi Bölümü kısmı Altında bulunan Bilinmeyen Kaynaklar seçeneği işaretli olması gerekmektedir.

Bu şekilde indirdiğiniz Uygulama Paketini Telefonunuza Kurulum yapabilirsiniz.

Apk dosyasına bastıktan sonra Yükle demeniz gerekli.

Ardından uygulamayı açalım.
;Vpn is Loading kısmında biraz bekleyelim gelen reklamları kapatalım. Ardından VPN is ready, Please click Continue seçeneğinin altındaki Continue basalım Ardından Connect’e basalım Bu uygulamaya güveniyorum’u işaretleyin ve tamam diyelim. Gelen reklamları geri tuşuna bir kez basarak kapatalım. Cancel yazısını ve durum çubuğunda anahtar simgesini gördüğünüzde artık telefonunuz özel ağa dahil olmuştur.

—-Dikkat: VPN ağları özel ağlardır kontrolü genelde bilinmeyen kişilerin ellerindedir. Bağlantı sağladığınızda özel işlemlerinizi gerçekleştirmemeye özen gösterin uygulamalarınızı indirdikten sonra bildirim alanında SuperVPN oturumuna bağlandı yazısına basarak BAĞLANTIYI KES DEMEYİ UNUTMAYIN.  

Anahtar işareti geldiğinde Google Play Store’da daha önceden bekleyen indirme işlemlerini durdurun ve yeniden YÜKLE butonuna basın o uygulama kısa bir süre içerinde indirilmeye başlayacaktır. Uygulama indirme işlemi bittikten sonra VPN bağlantısını kesmeyi unutmayın.( Anahtar Simgesi kaybolur bağlantı kesildiğinde.)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!