Google+ Yorumlarını Blogger ile Birleştirme Yorumları Arttırmak

Kategori:Web

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 14-10-2018

Blogspot hizmeti üzerinden blog tutan kişilerin Google tarafından duyurulan bu özellik sayesinde artık daha fazla yorum alabilecekler.

Duyurulan bu özellik sayesinde Google+ Profili üzerinden yayımladığınız veya paylaştığınız bir konuya yapılan yorumlar yayımladığınız konuya aktarılarak sitenizde yayımlanabilir hale getirildi. Bu özellik ile artık daha çok okuyucu yorumuna sahip olabilirsiniz. Yani Google+ Sosyal meyada ki kozunu bir adım daha öne taşımız oldu.
Biliyorsunuz ki Blogunuzda ki yorumların çoğalması arama motorlarında  da daha üst sıralarda çıkmanıza olanak tanımaktadır. Bu sayede hem sitenize daha çok okuyucu hemde Google+ üzerindeki aktivitelerinizin de boşa gitmemesi sağlanmıştır.
Ayrıca Bu özelliği aktif hale getirebilmek için Blogger Kontrol ekranınızda bulunan Google+ sekmesine basarak  bu blogta Google+ Yorumlarını kullan sekmesine işaret koymanız yeterli.
Resim 1
Google+ Blogger Yorum Sistemi

Google mühendislerimiz çalışmış yapmış bizde bir tik işareti sayesinde bu özelliğe sahip olmuş oluyoruz. durumda Allah razı olsun =)
Yalnız Şu anda Anonim olarak yorum yapalamıyor, Birde özel tema kullananlar için eski yorumlarının gözükmemesi gibi sorunlarda bulunmakta, Umarım en kısa süre içerisinde düzeltilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!