Afolog

Blogger Yönlendirme 404 Hatası Çözüm için Yapılması Gereken

Yayın Tarihi:

Kategorisi:

Web Hata

Bende Blogger üzerinden satın aldığım Godaddy domain’i sayesinde alan adımda Blogger Yönlendirme 404 Hatası sorununu yaşayanlardanım. Sorun şöyle gelişti Google App üzerinden Google Sites Tükiye’de desteklenmediği için hizmeti iptal ettim. Daha önce sorunsuz bir şekilde alan adıma yönlendirme yapılırken bu hizmeti kaldırdıktan sonra satın aldığım Domain’e ulaşamamaya başladım.

Blogger Yönlendirme 404 Hatası Nasıl Çözülür?

Cname kayıtları A kayıtları hepsini kontrol ediyorum falan çözüm bulamadım sayfam 5-6 saat süresiyle alan adım www.alanadi.com üzerinden ulaşılamadı. Sürekli 404 hatası alıyorum. Google forumlarını dolaşıyorum sorun yaşamış insanlara ulaşmaya çalışıyorum ancak hiç birinin yardımı dokunmadı maalesef.
Çözüm; Artık domain Dns managerinden Google app’dan sıkılıp Blogger>Ayarlar>Yayıncılık kısmında bulunan yönlendiriliyor kısmının üzerinde bulunan kapatma işareti x’e basıp tekrardan sanki alan adını yeni kaydediyormuş Şimdi birtane alın, Gelişmiş Ayarlara geç diyoruz, ardından daha önce satın aldığımız domaini tekrardan www.alanadi.com olarak yazıp altındaki boş olan yere tik işaretini koyup kaydediyoruz. Bu işlemden sonra sorun ortadan kalkmış oluyor. Geçmiş olsun =) Takıldığınız yerler olursa yardımcı olabilirim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek için Btc Bağışında Bulunabilirsiniz...

1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Afolog Telegram Grubu

Telegram Kanalıma Abone Olmak İçin Tıklayın.

Grup Sohbetinde Soru Sormak için Tıklayın.

“Blogger Yönlendirme 404 Hatası Çözüm için Yapılması Gereken” için bir cevap

  1. Kermit Alemlerde ツ dedi ki:

    Cuma gününden beri aynı sorun yüzünden uğraşıyorum bana yardımcı olma şansınız var mı ? edadiyorki@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir