Bilgisayardan Twitter’a Girme Vpn Programı İndir Kur Yükle

Kategori:Bilgisayar

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 25-11-2018

Bugün akşam saatlerinden itibaren Artık Twitter’a Dns ile de Girmiyor bu sebeple Bilgisayardan Kablosuz (Wi-fi) yada Kablolu Twitter’a giriş yapma Vpn Programı İndirmek ve Kurmak için yapmanız gerekenlerden bahsetmek istiyorum. Bilgisayarınızda Herhangi bir DNS değişikliği yapmanıza gerek yoktur.

;Masaüstü Bilgisayarınızdan veya Laptobunuzdan (Dizüstü pc) rahatlıkla Twitter’a giriş yapmak için indireceğiniz Hotspot Shield VPN kuruduğunuz taktirde Twitter ve benzeri sitelere Ücretsiz bir VPN ile giriş yapabilirsiniz. İndirmek için TIKLATIN.

Kurulum Dosyasını açtığınızda ilk ekranda çıkan Custom Installation (Advanced) olarak seçip 3 adet tik işaretini kaldırın böylelikle ana sayfanızda değişmez. Kurulum Bittikten sonra Başlat>Tüm Programlar içerisinden programı bulabilirsiniz. Daha sonra Start Connect dediğinizde Twitter’a VPN ile Giriş Yapmış Olacaksınız.

Ancak Dikkat etmeniz bir başka konu ise anlattığım programın ücretsiz olduğu için biraz yavaş hizmet vermesi ama twitter için gayet başarılı diyebiliriz.

Telefonlardan hala HotSpot ile uygulaması ile giriş yapılabilmekte. Kolay gelsin.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!