Ati Radeon Mobility X1700 + MV86-P-013 Xp Vista Windows 7 32 bit Driver Download

Kategori:Bilgisayar

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 28-10-2018

Merhaba bir türlü bulunmayan Packard Bell marka bilgisayarınızın sürücüleri için bir çalışma yaptım ve özellikle windows 7 kullanıcıları bilgisayarına yüklemeyi gerçekleştirdikten sonra Vga yani ekran kartında problem yaşamaktalar tam istedikleri çözünürlüğü sağlamayan bir driver yükleyen windows update asıl sürücü modeli olan Ati Radeon Mobility X1700 Driver bulmakta veya yüklemede sorun yaşayabilirler.

Aşağıda verdiğim linkte tüm Xp-Vista veya Windows 7 32 bitlik sürücülerine ulaşabilirsiniz.

Hepsi çalışıyor. İndirmek İçin Tıklayın.

Sürücüleri indirebilmek için yukarıdaki linke tıkladıktan sonra çıkan dosyaların üzerine birkez tıklayıp açılan pencerenin sağ alt bölümünde bulunan Download (İndir) seçeneğini kullanınız.

Ancak Kontrol edemedim indiren arkadaşlar yorumlar ile konuyu desteklemelerini rica ediyorum.

Ayrıca bulamadığınız başka sürücüler olursa iletişim sayfamı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Kurulumlar sırasında driverleri yüklenemeyenleri el ile sürücü yükleme yapmayı denemeyi unutmayın. Diğer Eski model Packard Bell sürücülerinin tümüne ulaşmak için tıklayın.
Packard Bell Drivers Link
Masaüstü Lap top hepsi bulunmaktadır. Ancak packard bell sitesinden kaynaklanan bir problem yüzünden indirme sık sık kopabilmekte, bu yüzden sürücüleri indirme esnasında bir indirme programı yardımı ile indirmelerinizi yapmanızda fayda var.


Sadece Ati X1700 Windows 7 Driver için tıklayın.
Sadece Ati X1700 Windows XP Driver için tıklayın.
Özellikle Ati X1700 ile sorun yaşayan arkadaşların teşekkürlerini bekliyorum =)

Ati X1700 kurulum yaptınız hala yüklenmedi ise Aygıt yöneticinizde standart diye belirtilen Vga denetleyicisi sürücüsünü güncelle diyerek C:driversvideoPackagesDriversDisplayLH klasörü içerisinde ki inf dosyalarını el ile yüklemeyi deneyiniz.

Not; Bir arkadaşın Packard Bell marka MV86 modelli aygıtında el ile yükleme işleminde LH klasöründe 64a olarak yazmayan klasör yani diğeri içerisindeki inf denedik oldu. Belki 64 bit işletim sistemleri için 64a klasöründeki inf dosyasını deneyin belki olur. Deneme şansım olmadı onu hiç.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!