Açık Öğretim Vize (Ara Sınav) Ortalamaları Neden Yok? Site’de Yok

Kategori:Genel

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 14-10-2018

Geçtiğimiz günlerde açıklanan açık öğretim ara sınav sonuçları ile ilgili olarak bir yazı paylaşmak istedim.

Geçtiğimiz günlerde açıklanan açık öğretim ara sınav sonuçları sitede bulunmakta ancak Ara sınav ortalaması (Vize) hakkında herhangi bir bilgi yok bu gerçekten can sıkıcı bir durum. Sonuçta bizim bu ortalamayı bilmemiz gerekli.
Çünkü ders geçmeler ve Genel not ortalamasının durumunu bu ortalamaların bizim aldığımız sonuçlara göre yorumlanması sonucunda dersi geçip geçmediğimiz veya sınıfı geçip geçmediğimiz belirlenmekte. 
Ortalamaların yayınlanmadığınla ilgili olarak internet üzerinde hiç bir yazı göremedim. Tamam ilk etapta bu sonuçların yanında Ortalamalar ilk dönem gösterilmişti ama sınav yaklaşırken kaldırılmıştı. Ama şimdi bakıyorum bu bilgi yok.
Bunun sebebini Açık öğretime sorduğumda ise Final dönemi açıklanacak diye mail atmışlar.  
Artı 1 aydan daha kısa bir sürede finallerin yapılacak olması da cabası. Yaklaşık 7 8 ders alan bir öğrenci 32 üniteden 1 ay gibi kısa bir sürede sorumlu tutulmakta.

1 hafta gibi bir süre kaldı finallere ve ben finallere bu düşünceler ile gireceğim için kendime acıyorum. Sınav Ortalamalarını finallerde göreceğiz artık ortalamayı. İyi çalışmalar.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Yıldız Verilmedi!)
Loading...
Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol!  
Bildir!